Pages Menu
Rss
Categories Menu

Posted by on cze 13, 2014 in Antywirusy, Darmowe | 9 comments

avast! Free Antivirus 2014 9.0.2018.392

Ochrona antywirusowa jest w dzisiejszych czasach niezbędna podczas korzystania z Internetu. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na to, by wykupić licencję na użytkowanie płatnego programu antywirusowego. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem okazuje się avast! Free Antivirus. Jest to ochrona całkowicie bezpłatna. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, by móc aktualizować bazę wirusów, jest proste, regularne i bezpłatne przedłużanie licencji.

Program avast! Free Antivirus dobrze radzi sobie ze wszystkimi najbardziej powszechnymi zagrożeniami, takimi jak wirusy i spyware. Produkt ten pozwala na bezpieczne surfowanie po Internecie. Można dokonywać bezpiecznych zakupów online, korzystać z bankowości elektronicznej, nie trzeba też obawiać się o niebezpieczne strony www. Avast! Free Antivirus blokuje ataki hakerów, wszelkie próby wyłudzenia osobistych danych, ponadto generuje bezpieczne otwieranie ryzykownych programów oraz blokuje spam.avast

Avast! Free Antivirus wychodzi naprzeciw współczesnym atakom internetowym. Bez dobrej ochrony co rusz jesteśmy narażeni na kradzież tożsamości za pomocą portali społecznościowych, hakowanie komputera, sieci, wyłudzanie danych e-maili, negatywne skutki uruchamiania ryzykownych aplikacji, i, co najgorsze, na kradzież danych kwart bankowych i kredytowych. Avast! Free Antivirus tworzy zaporę, która chroni użytkowników komputerów przed tego typu zagrożeniami.

Wśród funkcji, które decydują o tym, że warto wybrać program avast! Free Antivirus można wymienić między innymi odizolowane środowisko wirtualne, które powoduje, że otwarcie niebezpiecznych stron nie wyrządza szkód, specjalne czyste wirtualne okno przeznaczone do otwierania kont bankowych, a także zapora ogniowa, która blokuje ataki hakerów. Program zapewnia ochronę komputera w czasie rzeczywistym, a aktualizacje odbywają się każdego dnia. Mimo tego, że program jest darmowy, to zapewnia on wysoki poziom bezpieczeństwa.

Dostępna do pobrania jest już najnowsza wersja avast! Free Antivirus 2014 9.0.2013.292 zawierająca aktualizacje na rok 2014. Nowy Avast! przystosowany jest do pracy z systemami Windows, w tym najnowszym Windows 8.1. Podstawowa ochrona antywirusowa jest nadal darmowa.

Dostępna jest już do pobrania wersja Avast! Darmowy Antywirus 2014 9.0.2018.392, która zapewnia najlepszą ochronę w systemach Windows 8.1

Pobierz avast! Free Antyvirus

9 Comments

 1. Używam programu avast już chyba z 5 lat i nie widzę potrzeby, by płacić grube pieniądze za inne, niczym nie różniące się programy. Wolę wydać tę kasę na swoje przyjemności, a komputer i tak mam bezpieczny.

 2. Wychodzę z założenia, że z tym co bezpłatne musi być coś nie tak. Inaczej nikt nie wybierały płatnych programów, a z tego co kojarzę, to i avast oferuje płatną wersję. Jak widać więc darmowa wersja nie jest taka idealna.

 3. Kiedyś ten darmowy avast znalazł i usunął wirusa, którego nie widział płatny program antywirusowe. Dlatego nie ma co bez przepłacać.

 4. Mam wrażenie, że avast jest najczęściej wybieranym antywirusem. Prawie każdy mój znajomy z niego korzysta. Ja też. I póki co nie mam żadnych powodów do narzekań – komputer jest zdrowy jak ryba.

 5. Ktoś wie, czym różni się płatna wersja programu avast od tej darmowej? Może to tylko chodzi o to, że ta płatna kierowana jest do firm? Słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat tego programu, choć jeszcze z niego nie korzystałem.

 6. błagam ja tego pobrać nie mogę a nie mam już ochrony !

  • Sprawdziliśmy link pobierania, działa prawidłowo.

 7. Świetna sprawa wystarczy rejestracja i na rok masz darmowego antywirusa bez opłat. Po roku przypominają i wystarczy potwierdzić, że chce się nadal używać antywirus darmowy.

 8. Podajcie Nr. konta na które należy wpłacać należność za program
  .Mogę tylko i wyłącznie tak przekazać należność.

  3.06.2014 Zygmunt

Post a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>